منِ امروز، ١٠سال قبل

تابه‌حال به این فکر کرده‌اید ماشین زمانی اختراع کنید تا شما را به گذشته‌ای خاص برگرداند و آینده خود را تغییر دهید؟ نزدیک به ٦٠٠٠ سال از حیات بشر در این کره خاکی می‌گذرد و می‌توان گفت در این سال‌ها هر انسانی یک‌بار به مفهوم بازگشت فکر کرده است. با نوع تفکر کنونی به گذشته بازگردیم و زندگی خود را تغییر دهیم.

[http://www.aparat.com/v/oRIGD]

میهن‌بلاگ در تابستان ١٣٩٤ کمپینی وبلاگی را برگزار کرد تا تمام کسانی که دوست دارند، دست به کی‌برد شوند و درباره بازگشت به ١٠ سال قبل بنویسند. به این فکر کنید که میهن‌بلاگ ماشین زمانی اختراع کرده از نوع کی‌برد و وبلاگ که شما را با عقل کنونی‌تان به ١٠ سال قبل بازمی‌گرداند و این امکان را ایجاد می‌کند تا زندگی‌تان را اگر دوست دارید تغییر دهید. ده سال قبل برای هرکس سالی به‌یادماندنی است، سالی پر از خاطره‌های خوب و بد، تلخ و شیرین.
مسابقه وبلاگ نویسی میهن‌بلاگ با عنوان «منِ امروز، ١٠سال قبل» از شنبه مورخ سوم مردادماه ١٣٩٤ آغاز گردید.(آغاز رویداد وبلاگی "منِ امروز، ١٠سال قبل") داورهای این رویداد به شرح زیر بودند:
  1. اسدالله امرایی، نویسنده و مترجم
  2. لیلی رشیدی، کارگردان و بازیگر
  3. سروش صحت، کارگردان و بازیگر
تصویر داوران کمپین «من امروز، 10 سال قبل»

لازم به ذکر است تمام افراد می‌توانستند در این رویداد وبلاگی شرکت کنند و محدودیت برای مسافران زمان وجود نداشت! در ابتدا جوایز در نظر گرفته‌شده برای برندگان از قرار زیر بود:
  • به ٣ برگزیده داوری: Microsoft Surface Pro3
  • به برگزیده مردمی: ربع‌سکه بهار آزادی

بااین‌حال و  پس از گذشت ۱۰ روز از برگزاری کمپین، تیم میهن‌بلاگ با مشاهده استقبال بسیار خوب کاربران از این کمپین، تعداد جوایز را افزایش دادند. درنتیجه و درنهایت جوایز این مسابقه به لیست زیر تغییر کرد:
  • به ۳ برگزیده داوری: Microsoft Surface Pro3
  • به ٧ برگزیده ویژه داوری: Apple iPad Mini3
  • به برگزیده مردمی: Apple iPad Air2

همان‌طور که گفته شد، در ۱۰ روز ابتدایی کمپین، استقبال از کمپین بسیار زیاد و مناسب بود. به‌طوری‌که در طول این ۱۰ روز بیش از ۲۵۰۰ مسافر سوار ماشین زمان میهن‌بلاگ شدند و مطالب خود را برای کمپین ارسال کردند.(خبر خوش)
درنهایت نیز در تاریخ ۳ شهریورماه ساعت 18:00 درهای ماشین زمان بسته شدند. در طول برگزاری کمپین بیش از ۵۰۰۰ مطلب برای کمپین ارسال گردید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص میزان استقابل از کمپین و مطالعه متن های ارسالی به صفحه «ماشین زمان» بروید.
در روز ۱۶ شهریورماه نیز اختتامیه کمپین «منِ امروز، ۱۰ سال قبل» با حضور هیئت‌داوران، جمعی از اهالی رسانه‌ها و برندگان این مسابقه برگزار شد. اسامی برندگان این کمپین از قرار زیر است:
به هریک از برندگان این بخش Microsoft Surface Pro3 اهدا گردید.

در کنار سه برنده اصلی مسابقه از ۷ برگزیده دیگر هیئت‌داوران و برگزیده آرای مردمی نیز تقدیر به عمل آمد و هدایای این عزیزان نیز تقدیمشان گردید. لیست اسامی ۷ برگزیده هیئت‌داوران از قرار زیر است:

 و پستی که در آرای مردمی بیشترین امتیاز را کسب نمود:
به هریک از برندگان بخش برگزیده هیئت‌داوران Apple iPad mini3 اهدا گردید. همچنین به برنده بخش برگزیده آرای مردمی نیز یک دستگاه Apple iPad air2 اهدا گردید.(اهدای جوایز برندگان مسابقه «منِ امروز، ۱۰ سال قبل» در اختتامیه این مسابقه)


[http://www.aparat.com/v/jNQtr]

[http://www.aparat.com/v/O8A13]

در جریان اختتامیه کمپین «منِ امروز، ۱۰ سال قبل» میهن‌بلاگ به عنوان اولین سرویس وبلاگ نویسی ایرانی، از نرم‌افزار موبایل خود رونمایی کرد. این نرم‌افزار برای دو سیستم‌عامل اندروید و iOs پیاده‌سازی شده است.(رونمایی از امکان جدید میهن‌بلاگ همزمان با اختتامیه کمپین «منِ امروز، ۱۰ سال قبل») (ارائه نرم‌افزار تلفن همراه توسط میهن‌بلاگ) 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic