تبلیغات
وبلاگ کمپین های برگزار شده توسط میهن بلاگ - هر وبلاگ یک هیئت

ماه محرم امسال هم بار دیگر شهر و خیابان در عزای سرور و سالار شهیدان سیاه‌پوش شد. هر فردی به فراخور حال و روحیه خود می‌کوشید تا از ماه محرم و برکات آن بهره ببرد و سهمی در عزای امام حسین(ع) داشته باشد. ما هم در میهن‌بلاگ به‌مانند فرد فرد جامعه عزادار بودیم و سعی داشتیم به فراخور و توانمان نقشی هرچند اندک در برافراشته‌تر شدن پرچم حق و حقیقت در جامعه و ارج نهادن به نهضت امام حسین(ع) و شعائر عاشورا داشته باشیم.

بنابراین تصمیم گرفتیم صفحه‌ای ویژه با عنوان «هر وبلاگ یک هیئت» راه‌اندازی نماییم و در آن پست‌های وبلاگی که مرتبط با محرم و عزای امام حسین(ع) و یارانش بودند را نمایش دهیم. این صفحه در حقیقت یک بستر برای شما وبلاگ نویسهای میهن‌بلاگی بود تا هر وبلاگ نویس بسته به علاقه و نگاه خود به ماجرای محرم و نهضت امام حسین(ع) پست وبلاگی تولید و  منتشر کند.

در نتیجه پست های وبلاگی با موضوعات متنوع حول محور ماه محرم نوشته و منتشر شد تا در صفحه «هر وبلاگ یک هیئت» نمایش داده شود.

کاربران روزانه پست هایی در خصوص ماه محرم ، شهدای عاشورا ، هیئت ها و محتوای جلسات مختلف و عزاداری در نواحی مختلف کشور و دنیا نوشتند، و در نهایت در بخش «برچسب‌ها» برچسب «moharam95» را گذاشتند.

 برای نمایش پست وبلاگها در صفحه «هر وبلاگ یک هیئت» نیازی به عضویت در باشگاه نویسندگان نبود و همه وبلاگ‌ها می‌توانستند پست بنویسند و منتشر کنند.

درمجموع در ماه محرم بیش از ۱٬۵۰۰ پست وبلاگی در میهن‌بلاگ با برچسب «moharam95» منتشر شد.