تبلیغات
وبلاگ کمپین های برگزار شده توسط میهن بلاگ - کمپین قهرمان من
با شروع ماه مبارک رمضان مجموعه میهن‌بلاگ در تدارک برنامه ویژه‌ای برای این ماه عزیز بود. برنامه‌ای که در قالب یک کمپین برای وبلاگ نویس ها برگزار شد. 
امسال در ماه مبارک رمضان، میهن‌بلاگ و آپارات در همکاری مشترک با برنامه ماه‌عسل و جناب آقای احسان علیخانی، کمپین «قهرمان من» را برگزار کردند.
[http://www.aparat.com/v/wAIOt]

از وبلاگ نویسان عزیز و همه دوستانی که دستی بر قلم (در اینجا کیبورد) داشتند دعوت کردیم تا به کمپین «قهرمان من» بپیوندند و برای ما از قهرمان‌های زندگی‌شان بنویسند. قهرمان‌هایی که شاید مدال شجاعت و بزرگی بر گردنشان آویخته نشده باشد، شاید وقتی که در خیابان راه می‌روند هوادارها دورشان جمع نشوند و اصلاً کسی متوجهشان نباشد.

خوشبختانه این کمپین به‌خوبی برگزار شد و مثل همیشه، وبلاگ نویسان عزیز میهن‌بلاگی و سایر افرادی که دستی بر قلم دارند، به کمپین پیوستند و از قهرمان‌هایشان با ما و دنیا گفتند و نوشتند. در طول یک ماه برگزاری کمپین قهرمان من، بیش از ٧٠٠ یادداشت به دست ما رسید. بیش از ٧٠٠ قهرمان از طریق میهن‌بلاگ به دنیا معرفی شدند، بیش از ٧٠٠ نفر، قهرمان‌های زندگی‌شان را معرفی کردند و نوشتند که چرا قهرمانشان شایسته عنوان قهرمانی است.
با پایان ماه رمضان، کمپین «قهرمان من» نیز به پایان رسید. بااین‌حال شما همچنان می‌توانید در وبلاگ مختص کمپین، یادداشت‌های شرکت‌کنندگان در کمپین را مطالعه کنید و با قهرمان‌های خاموش شهر و کشورمان بیشتر آشنا شوید. یادداشت‌هایی که هرکدام به نوبه خود، جذابیت‌های خاص خودشان را دارند و قهرمان‌هایی که هرکدام بر یک مشکل و مسئله فائق آمده بودند؛ اما موضوع و نکته مشابه در تمامی یادداشت‌ها، امید به زندگی و دوری جستن از ناامیدی بود. اینکه در سخت‌ترین شرایط هم می‌توان انسان بود و انسانی زیست. در دردناک‌ترین موقعیت‌ها هم با امید می‌توان به جلو پیش رفت و موفق شد. پیشنهاد می‌کنیم حتماً سری به صفحه کمپین «قهرمان من» بزنید و یادداشت‌ها را مطالعه فرمایید. تجربه کمپین «قهرمان من» برای ما در میهن‌بلاگ تجربه بسیار شیرین و لذت بخشی بود و امیدواریم برای شما هم‌ چنین بوده باشد